  5. Franklin Electric 20EVR0200-FNS-T52B022-BQE-L3 IE3 400V 2,2kW vertikální čerpadlo AISI316 přírubové
Franklin Electric 20EVR0200-FNS-T52B022-BQE-L3 IE3 400V 2,2kW vertikální čerpadlo AISI316 přírubové
Dostupnost
Není skladem
Cena před slevou
/ KS
bez DPH
Číslo produktu:ZB00090596
Výrobce:Franklin Electric
  • Kompletní specifikace
    Není skladem
    / KS
Kompletní specifikace
Popis
Hlavní výhody
  • Vysoce výkonné zvyšování tlaku
  • Spolehlivost a robustnost
  • Snížené emise hluku
  • Jednoduchá a rychlá údržba díky odnímatelnému mechanickému těsnění typu cartridge
  • Snadná instalace díky inline portům
Použití
  • Dodávky vody
  • Zvyšování tlaku
  • Pitná voda
  • Zavlažování
  • Úpravny vody
  • Zahradní použití
  • Oplachovací a mycí jednotky
  • Napájení kotlů
  • Domácí, průmyslové a zemědělské systémy
  • Cirkulace teplé a studené vody pro systémy vytápění, chlazení a klimatizace
Vlastnosti a materiály
  • Robustní a spolehlivé
    • Kompaktní a pevná konstrukce
    • Snadná instalace in-line portů
    • Všechny smáčené části z nerezové oceli
    • Ložisko hřídele a vodicí pouzdro z karbidu křemíku
    • Certifikace WRAS PPS (EVR 1-3-6-10-15-20) / PTFE (EVR 30-45-65-95)
    • Snadno vyměnitelná mechanická ucpávka, není třeba demontovat čerpadlo; u modelů s výkonem vyšším než 4 kW není třeba demontovat motor
    • Zkrácená doba servisu a údržby
  • Vysoká kvalita materiálů
    • Oběžné kolo a difuzor z nerezové oceli pro odolnost proti korozi
    • Standardní motor IE3, velikost B14 do 4 kW / velikost B5 od 5,5 kW a výše
    • Mezilehlé ložisko z karbidu křemíku pro stabilizaci hydrauliky s velkým počtem stupňů
Specifikace
  • Průtok:
    • až 115 m³/h při 50 Hz
  • Maximální výtlak:
    • až 326 m při 50 Hz
  • Výtlačné a sací potrubí: oválné, kulaté příruby a připojení Victaulic
  • Teplotní rozsah kapaliny: od -15 °C do +120 °C
  • Maximální provozní tlak: oválná příruba 16 bar; kulatá příruba a spojky Victaulic
  • Směr otáčení: ve směru hodinových ručiček při pohledu na čerpadlo shora dolů
  • Hydraulické vlastnosti jsou garantovány podle normy ISO 9906:2012, třída 3B
  • Materiály: vhodné pro manipulaci s pitnou vodou (certifikace WRAS, ACS)
  • Výkon motoru od 0,37 do 45 kW při 50 Hz